System INSIGNIA

System Insignia to nowoczesna metoda zapewniająca szybkie i komfortowe wyniki leczenia ortodontycznego.
Twój uśmiech jest tak niepowtarzalny jak odcisk palca. To samo odnosi się do Insigni, skomputeryzowanego systemu łączącego cyfrowe planowanie leczenia ze specjalnie produkowanymi zamkami i drutami dopasowanymi do Twojej indywidualnej anatomii zębów.

Proces jest prosty. Po początkowym badaniu, zostanie pobrany wycisk aby zaprojektować uśmiech w laboratorium Insignia. Przy użyciu zaawansowanego oprogramowania do obrazowania zostanie stworzona trójwymiarowa wizualizacja Twojego zgryzu oraz zostaną wyprodukowane zamki i druty z indywidualnymi parametrami odpowiednimi dla Twojego przypadku.

Leczenie systemem Insignia jest dopasowane do konkretnego pacjenta. Każdy element jest precyzyjnie obliczony, aby optymalnie wpłynął na ruch zęba. Ma to na celu zmniejszenie liczby wizyt w gabinecie oraz uzyskanie wyjątkowego komfortu. Ponieważ leczenie jest w 100% spersonalizowane, czas noszenia zamków przez pacjenta ulega skróceniu.

Insignia jest idealna dla każdego – od dorosłego z nieuregulowanym planem dnia po nastolatka, który chce jak najszybciej zdjąć zamki i uzyskać ładny uśmiech.