O NAS

Założycielem naszej Praktyki Stomatologicznej jest dr n. med. Antoni Musiał. Obecnie praktyka prowadzona jest przez syna dr n. med. Stanisława Musiał i dr n. med. Magdalenę Kubicką Musiał. Działalność w zakresie usług stomatologicznych prowadzimy od 1978 roku. W obecnej formie, jako NZOZ funkcjonujemy od 2003 roku.

Nasz gabinet zajmuje się przywracaniem prawidłowego ustawienia zębów i ich funkcji, ze zwróceniem szczególnej uwagi na aspekt estetyczny – wygląd twarzy widziany z profilu i an face. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu ogólnostomatologicznym, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb leczniczych pacjentów z wadami zgryzu i chorób błon śluzowych i przyzębia.
Każdy pacjent ma swój” problem i cel leczenia. Każdy jest indywidualny.

Umów się na wizytę w naszym Centrum Stomatologii.
Uśmiech stanie się Twoją najlepszą wizytówką!

Naszym celem jest osiągnięcie indywidualnego optimum czynnościowo-kosmetycznego dla każdego pacjenta. Dlatego plan leczenia jest opracowywany na drodze kompromisu wynikającego z oczekiwań samego pacjenta, ale także możliwości medycznie udokumentowanego sposobu leczenia danej nieprawidłowości.

Czasem dla przywrócenia pięknego uśmiechu wystarczy zabieg wybielania zębów – przeprowadzamy go podczas jednej wizyty. Efekt jest widoczny natychmiast i utrzymuje się od kilku miesięcy nawet do 2 lat.

Ponadto oferujemy leczenie zachowawcze (wysokiej klasy wypełnienia, cykliczne wizyty kontrolne) oraz wyspecjalizowane leczenie endodontyczne (potocznie nazywane kanałowym). Prawidłowo przeprowadzone leczenie kanałowe daje duże szanse na pozostawienie zęba w jamie ustnej mimo ciężkich stanów zapalnych bądź urazów.

Pacjentom borykającym się z krwawiącymi dziąsłami, nadwrażliwością na zmiany temperatury bądź rozchwianymi zębami zapewniamy kompleksową pomoc specjalisty periodontologa. W naszym Centrum Stomatologii przeprowadzamy wszelkie zabiegi zapewniające zdrowie dziąsłom.

Jeżeli dla prawidłowego funkcjonowania narządu żucia oraz właściwej estetyki twarzy niezbędne jest leczenie ortodontyczne w naszym Centrum gwarantujemy kompleksową diagnostykę i leczenie prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów, na najwyższym poziomie. Stosujemy sprawdzone metody leczenia aparatami stałymi jak i ruchomymi.

Jeśli jakiś zabieg nie jest wykonywany bezpośrednio w naszym gabinecie, pacjenci kierowani są do innych lekarzy specjalistów, z którymi posiadamy wieloletnie doświadczenie we wspólnym rozwiązywaniu trudności wynikających z charakteru leczenia wielospecjalistycznego.

Naszą misją jest wyleczenie Pacjenta zapewniające doskonałą estetykę uzębienia,
funkcjonalność i idealne proporcje twarzy >>

Nasz zespół

Personel pomocniczy