Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna – zakres usług

Stomatologia estetyczna obejmuje szereg zabiegów, dzięki którym Twój uśmiech odzyska ładny wygląd. W zależności od potrzeb konkretnego pacjenta możemy wykonać:

  • wybielanie zębów
  • usuwanie przebarwień
  • likwidację diastemy (szczeliny pomiędzy jedynkami)
  • licówki na stałe zęby.

Nasz stomatolog działa we współpracy z ortodontą ? czasami konieczne jest bowiem przeprowadzenie leczenia ortodontycznego uwzględniającego nowoczesne aparaty ortodontyczne.

Zyskaj śnieżnobiały uśmiech, wykonując wybielanie zębów

Jeżeli marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu, a Twoje zęby pokrywają nieestetyczne przebarwienia, nasz gabinet stomatologiczny w mieście Katowice przychodzi z pomocą. Wykonujemy wybielanie zębów rewolucyjną i skuteczną metodą Beyond.

Tego rodzaju zabieg wyróżnia niesamowitą efektywnością ? można uzyskać zęby bielsze nawet o 14 odcieni. Atutem jest jednak nie tylko skuteczność, ale również krótki czas trwania zabiegu ? cały proces zajmuje ok. 30-45 minut.

Postaw na piękne licówki

Jeżeli wygląd Twoich zębów pozostawia wiele do życzenia, np. pojawiają się trudne do usunięcia przebarwienia czy zmagasz się z nieestetycznym kształtem niektórych zębów, stomatologia estetyczna proponuje licówki. Polecamy je zarówno w celu korekty kształtu zęba, usunięcia trwałych przebarwień czy np. diastemy. Specjalne i odpowiednio dopasowane cienkie płytki wykonane z porcelany lub kompozytu, przykleja się na oszlifowaną powierzchnię zęba. W ten sposób można uzyskać zadowalające efekt estetyczny.

Stomatologia estetyczna – w trosce o Twój uśmiech

Dzięki zabiegom, które obejmuje stomatologia estetyczna, możemy wpłynąć na wielkość, kształt, kolor i ustawienie zębów. Niejednokrotnie korygujemy tym samym rysy twarzy oraz kształt ust.

Leczenie w zakresie stomatologii estetycznej dobierane jest pod kątem indywidualnych potrzeb Pacjenta. Jesteśmy w stanie zaproponować alternatywne rozwiązanie ? takie, które będzie możliwe do przeprowadzenia i da zadowalające efekty.

Gabinet stomatologiczny Peri-Ort zaprasza Pacjentów nie tylko z Katowic, ale i osoby z całego Śląska.