Opinie

 1. Damian

  Byłem w delegacji i potrzebowałem pilnie wizyty. Szybko sprawnie i profesjonalnie. Polecam

 2. Małgorzata

  Polecam centrum stomatologiczne Peri-Ort.
  Począwszy od zawsze uśmiechniętej Pani w rejestracji oraz miłych asystentkach, skończywszy na ogromnej wiedzy, umiejętnościach i profesjonalizmie lekarzy (dr Michalak, dr Musiał).
  Wizyty kontrolne w takiej atmosferze nareszcie nie są już dla mnie takie stresujące jak w poprzedniej klinice.
  Pozdrawiam cały personel Peri-Ort.

 3. Marta

  Po wielu latach nieudanego leczenia w innym ośrodku dr Musiał rozpoznał u mnie wadę zgryzu, którą z sukcesem skorygował aby następnie przeprowadzić profesjonalne leczenie ortodontyczne, dzięki któremu dzisiaj mogę się chwalić pięknym, prostym uśmiechem. Jest to człowiek pogodny, ze świetnym poczuciem humoru, dzięki któremu wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się przyjemnością, a nie przykra koniecznością 🙂 z czystym sercem polecam każdemu znajomemu potrzebującemu ortodonty, Pana Doktora 🙂

 4. Michał

  Jestem leczony w gabinecie Peri-Ort kompleksowo- ortodoncja, protetyka, stomatologia zachowawcza.Jestem bardzo zadowolony z leczenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta oraz wiedza na wysokim poziomie.Wreszcie mogę się ponownie uśmiechać Polecam!!!!

 5. Grzegorz

  Oprócz wiedzy, którą przez lata nabywamy kończąc szkoły i studia, równie ważna jest wiedza o dobrych restauracjach, hotelach, producentach dobrych garniturów, koszul, butów, komfortowych samochodach, dobrych motocyklach i eleganckich zegarkach. Nie do przecenienia jest wiedza o dobrym szewcu lub krawcu. Ale najważniejsza jest wiedza o tym gdzie jest bardzo dobry gabinet stomatologiczny. Leczyłem się w kilku gabinetach. Kilkanaście i więcej lat temu w pewnie tym najdroższym, co nie oznacza że najlepszym w Katowicach Później w centrum Katowic, jednak stał się bardzo masowy. Polecam Gabinet Peri-Ort Musiał Centrum Stomatologii. Ceny akceptowalne lub w porównaniu do jakości – ceny niezbyt wysokie, a profesjonalizm, fachowość, uprzejmość, przyjazność, lepsze niż w jakimkolwiek innym gabinecie w Katowicach. Polecam bardzo Panią Marię Izworską jako osobę o niezwykłej fachowości, cierpliwości i otwartości na poglądy i oczekiwania leczonego.

 6. Paweł

  Dr Musiał jest dobrym specjalistą godnym polecenia.
  W 1,5 roku uratował moje zęby po nieudolnym leczeniu przez 4 lata przez innego lekarza.
  Od ponad roku nie noszę aparatu i nic się złego z zębami nie dzieje, więc z czystym sumieniem polecam.

 7. Anna S.

  Jestem w trakcie metamorfozy moich zębów, ale już widzę efekty i co więcej jestem bardzo zadowolona. Fachowość Pana Doktora jest nieoceniona, poradzi sobie nawet w najtrudniejszym przypadku. Zespół przemiłych osób sprawia, że niedługo ja będę mogła odwzajemnić się szerokim uśmiechem. Polecam wszystkim, którzy się wahają. Nie ma sensu zwlekać z decyzją, jednakże nawet dla osób po czterdziestce nie jest jeszcze za późno na aparat na zębach.
  Polecam! Satysfakcja gwarantowana!

 8. Agnieszka

  Korzystam zarówno z usług ortodontycznych jak i stomatologicznych.
  Leczę się już prawie dwa lata, doktor przygotowuje mnie bowiem do operacji. Dr Musiał jest bardzo miły, odpowie na pytania, a nawet przyjmie bez umawiania się w razie jakiegoś 'wypadku’.
  Również kontakt z chirurgiem potwierdza profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystkie asystentki również bardzo miłe, chętnie odpowiadają na pytania, doradzają czy też sprawdzą stan zębów w razie pytań.
  Polecam gabinet!

 9. Ania

  POLECAM! 🙂
  Dzięki wiedzy i umiejętnościom Pana Doktora mam ładne, równe zęby. Teraz przychodzę do gabinetu z moim synem. Pan Doktor do każdego podchodzi profesjonalnie i z uśmiechem; wyczerpująco odpowiada na pytania i wszystko objaśnia.
  Personel bardzo miły. Pozdrawiam!

 10. Ola

  Pana Doktora polecam wszystkim, którzy mają wadę zgryzu i inne problemy z zębami. Co prawda wizyta kontrolna z DAMONEM kosztuje mnie 270zł ale jest zdecydowanie warta swej ceny. Widać efekty. Koleżanki widzą dużą zmianę na korzyść w moim uśmiechu, ja też widzę. Jestem bardzo zadowolona. Jedno co mogę powiedzieć na pewno to, że Pan Doktor lubi swoją pracę i chce każdemu pomóc tak jak potrafi. POLECAM!

 11. xxx

  Polecam!

 12. lidia

  Bardzo dobry lekarz swietne podejscie do pacpacjenta wyrozumiały poprostu super dziękuje mama pacjentki Adrianny

 13. Iwona

  Polecam serdecznie gabinet dr Musiała. Posiada ogromną wiedze, umiejetności a przy tym jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty.

 14. Aleksandra

  Z czystym sumieniem mogę polecić Centrum Stomatologii Peri-Ort. Leczę się u pana doktora Musiała, miałam okazję również odbyć wizytę u pani dr Michalak.
  Jestem bardzo zadowolona, bo po około trzech miesiącach widzę już efekty leczenia.
  Pozdrawiam serdecznie cały personel:)

 15. Magdalena

  Jestem bardzo zadowolona z usług Państwa Musiał. Darzę Ich sporym zaufaniem.
  Dzięki Nim mam prosty zgryz (aparat ortodontyczny) i piękne zęby (obok moich mam koronki porcelanowe) 🙂
  Szczerze polecam! Warto!

 16. Kasia

  Pajentowi 5 z metamorfoz nieźle zepsuliście zęby 😀

 17. Ewa

  polecam, z czystym sumieniem jeżeli zależy Wam na ładnych i zdrowych zębach. Uśmiech wart tego

 18. Kaśka

  czas leczenia był dość długi, ale próbowałam wcześniej u innego ortodonty i bardzo się zawiodłam. Dr Musial jest bardzo bezpośredni i z góry przedstawił mi caly przebieg leczenia z możliwymi komplikacjami. Pomimo wątpliwości spróbowałam i teraz mogę powiedzieć ze to była świetna decyzja. Pozdrawiam cały personel

 19. Beata

  Jestem bardzo zadowolona. Za 2 tygodnie będę miała nowy uśmiech. Personel w gabinecie super.Polecam.

 20. Tomek

  wybielałem zeby w tym gabinecie. niestety było dość drogo. ale musze przyznać że efekt mnie zaskoczył bardzo pozytywnie. minęlo kilka miesiecy i nadal jest ok

 21. Kasia

  Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia, wreszcie mogę się swobodnie uśmiechać

 22. Ania

  Bardzo dobry specjalista, ma czas na wyjaśnienia, uśmiechnięty, życzliwy.
  Lekarz godny polecenia!
  Dzięki Panu Doktorowi mam ładny uśmiech 🙂
  Dziękuję!

 23. Anonim

  „Jestem pacjentem tego lekarza, któremu uratował przed osunięciem cztery zęby. Miałem niebywale nieestetyczny uśmiech, a teraz uśmiecham sie ” pełną gembom” i czyje się pewniej. Lekarz w pełni oddany dla pacjenta; przed leczeniem obyłem dodatkowe konsultacje z innymi specjalistami co dobrze świadczy o tym lekarzu. Gorąco polecam.”

  Żródło: http://www.rankinglekarzy.pl

 24. Anna

  „jeden z lepszych ortodontów w Katowicach, warto skorzystać z jego usług, gdyż efekty będą rewelacyjne. Podejmuje się rzeczy trudnych, ale dokładnie informuje co i jak i jest ponadto sympatyczny i uśmiechnięty do pacjenta. Wart polecenia.”

  Źródło: http://www.znanylekarz.pl

 25. Anonim

  „Świetny lekarz ,drogi ale godny polecenia ,zachęcam wszystkich do odwiedzenia nowoczesnego gabinetu na Warszawskiej”

  Żródło: http://www.rankinglekarzy.pl

Dodaj komentarz