Niewidoczne aparaty ortodontyczne INVISALIGN Katowice

Niewidoczne aparaty na zęby – aparaty nadkładkowe Invisalign Katowice | Śląsk

Aparat ortodontyczny jest najskuteczniejszą metodą korekcji zgryzu, jednak jego noszenie wiąże się z wieloma niedogodnościami dla pacjenta. Naklejone na zęby metalowe zamki i druty nie tylko nie wyglądają estetycznie, ale mogą powodować dyskomfort i ból. Nowoczesną alternatywą dla takiej metody leczenia wad zgryzu są niewidoczne aparaty na zęby, które również przynoszą spektakularne efekty. Dlatego coraz chętniej są polecane w gabinetach ortodontycznych. Mowa oczywiście o innowacyjnych nakładkach Invisaligin. Rozwiązaniu, które pozwala osiągnąć spektakularne efekty bez niedogodności wiążących się z użytkowaniem tradycyjnych aparatów stałych.

Nasz gabinet specjalizuje się w nowatorskich metodach korekcji nieprawidłowego zgryzu, poprzez niewidoczne aparaty – nakładki Invisalign. Aparaty nakładkowe przygotowywane są indywidualnie. Są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań pacjenta. Aparaty nakładkowe milimetr po milimetrze skutecznie prostują zęby i przywracają mi odpowiednie umiejscowienie. W ten sposób możemy leczyć między innymi szparowatość, przodozgryz, stłoczenie oraz zgryz krzyżowy czy otwarty. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym gabinetem oraz wykwalifikowaną kadrą lekarzy i asystentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie najkorzystniejsze dla każdego pacjenta.

Aparaty Invisalign – Katowice – niewidoczne aparaty

Do zastosowania aparatów nakładkowych Invisalign nie ma żadnych przeciwwskazań ? są w pełni bezpieczne, nie zawierają uczulających substancji i metalowych elementów. Z uwagi na swoje właściwości, aparaty nakładkowe są jednym z częściej wybieranych rozwiązań. Niewidoczne aparaty na zęby polecane są pacjentom, dla których wygląd i komfort mają szczególne znaczenie. Zaawansowana technologia umożliwiła wynalezienie rozwiązania leczącego wady zgryzu dla najbardziej wymagających.

Decydując się na aparaty invisalign, możemy zapewnić:

  • znacznie krótszy czas leczenia
  • komfort podczas noszenia
  • brak bólu i ran spowodowanych drutami
  • precyzyjną korekcję zgryzu
  • estetyczny wygląd
  • możliwość zdejmowania aparatu
  • samodzielną zmianę alignerów
  • mniej wizyt w gabinecie ortodontycznym.

Nakładki Invisalign charakteryzują się niezwykła skutecznością, która idzie w parze z dyskrecją i wygodą użytkowania. Nic więc dziwnego w tym, że niewidoczne aparaty na zęby są coraz chętniej wybierane przez pacjentów marzących o zdrowym i pięknym uśmiechu. Odpowiadając na rosnące zainteresowanie pacjentów nakładkami Invisalign poszerzyliśmy naszą ofertę o tę metodę leczenia. Na wizycie dokładnie wytłumaczymy, jak będą wyglądały kolejne etapy korekcji zgryzu oraz poinstruujemy w jaki sposób dbać o higienę jamy ustnej decydując się na aparaty Invisalign.

Centrum Stomatologii Peri-Ort – aparaty nakładkowe

Wszystkich pacjentów zainteresowanych nowoczesnym leczeniem zgryzu zapraszamy do naszego gabinetu, który znajduje się na terenie miasta Katowice. Zapewniamy komfortową atmosferę podczas wizyty oraz krótki czas oczekiwania na dogodny termin. Na pierwszych konsultacjach ustalimy indywidualny plan leczenia i pomagamy w wyborze najoptymalniejszej metody leczenia zgryzu. Pacjentom, którym zależy na dyskrecji leczenia proponujemy nakładki Invisalign. Wady zgryzu leczymy również przy użyciu aparatów stałych ? mniej i bardziej widocznych na zębach. Zachęcamy do telefonicznej rejestracji.

Zobacz również  aparaty nakładkowe SPARK >>


Jak to działa?

Zobacz film przedstawiający proces leczenia w oparciu o INVISALIGN: