Nowoczesne technologie w Peri-Ort

Twój uśmiech jest tak niepowtarzalny jak odcisk palca. To samo odnosi się do Insigni, skomputeryzowanego systemu
System Insignia

najbardziej zaawansowana technologia

Twój uśmiech jest tak niepowtarzalny jak odcisk palca. To samo odnosi się do Insigni, skomputeryzowanego systemu łączącego cyfrowe planowanie leczenia ze specjalnie produkowanymi zamkami i drutami dopasowanymi do Twojej indywidualnej anatomii zębów.

Proces jest prosty. Po początkowym badaniu, Twój ortodonta pobierze wycisk, aby zaprojektować uśmiech w laboratorium Insignia. Przy użyciu zaawansowanego oprogramowania do obrazowania zostanie stworzona trójwymiarowa wizualizacja Twojego zgryzu oraz zostaną wyprodukowane zamki i druty z indywidualnymi parametrami odpowiednimi dla Twojego przypadku.
szybkie, komfortowe leczenie

Leczenie systemem Insignia jest dopasowane do konkretnego pacjenta. Każdy element jest precyzyjnie obliczony, aby optymalnie wpłynął na ruch zęba. Ma to na celu zmniejszenie liczby wizyt w gabinecie oraz uzyskanie wyjątkowego komfortu. Ponieważ leczenie jest w 100% spersonalizowane, czas noszenia zamków przez pacjenta ulega skróceniu.
Insignia jest idealna dla każdego ? od dorosłego z nieuregulowanym planem dnia po nastolatka, który chce jak najszybciej zdjąć zamki i uzyskać ładny uśmiech.

dokładne, przewidywalne wyniki leczenia

Przed rozpoczęciem leczenia możesz obejrzeć przewidywany wynik końcowy. Wykorzystując trójwymiarową wizualizację rzeczywistego położenia Twoich zębów, Insignia oblicza dla Ciebie najbardziej optymalny plan leczenia ortodontycznego. Możesz zobaczyć, z dużą dokładnością, poprawną linię i szerokość uśmiechu, który będzie dopasowany do wyglądu Twojej twarzy. W przeciwieństwie do leczenia z zastosowaniem zamków i drutów ?z masowej produkcji”, plan leczenia opracowany przy użyciu Insigni uwzględnia najmniejsze szczegóły, które zapewniają szybkie, bezbłędne i przewidywalne wyniki leczenia.


Ortodonci leczący systemem Insignia to wybrana grupa lekarzy, którzy ukończyli dodatkowe szkolenia w celu zapewnienia pacjentowi jak najlepszej opieki i perfekcyjnego uśmiechu.

Zapytaj lekarza specjalistę, jakie korzyści może zapewnić Ci Insignia. Nigdy nie jest za późno, aby przekroczyć swoje najśmielsze oczekiwania!


Zasługuję na to!

zaawansowany projekt uśmiechu

W przeciwieństwie do tradycyjnej ortodoncji i jej filozofii ?jeden rozmiar pasuje dla każdego pacjenta”, zamki i druty Insignia są zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu możesz osiągnąć promienny uśmiech odzwierciedlający Twoją osobowość.

  • Insignia może skrócić czas noszenia zamków o 25%.
  • Insignia przesuwa granicę nauki i sztuki ortodoncji poza dotychczasowo dostępne możliwości w przypadku zamków tradycyjnych.
  • Insignia pomaga przygotować precyzyjny plan leczenia odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom.
  • nsignia pozwala na obejrzenie Twojego nowego uśmiechu zanim rozpocznie się leczenie.

Centrum Stomatologii PERI ORT Musiał zaprasza do naszych gabinetów w Katowicach.

Pozostałe Aktualności